Wszystkim osobom, które znalazły się na stronie naszego zakładu pogrzebowego z powodu utraty bliskiej osoby składamy wyrazy głębokiego współczucia. Jesteśmy z Państwem w tym trudnym momencie.

PRUSZYŃSKI CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE  to firma rodzinna z wieloletnim stażem i doświadczeniem w branży pogrzebowej - prężnie działający zakład pogrzebowy na terenie Warszawy i okolic.

W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, przyjaźni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Zdając sobie sprawę z tego, jak nieoczekiwanym i trudnym momentem jest śmierć bliskiej osoby, nasi pracownicy z dużym zaangażowaniem przejmują Państwa obowiązki związane z załatwieniem wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Zawsze służymy swoją pomocą i doświadczeniem oraz jakością prezentowanych usług.

Współpracujemy z zakładem kamieniarskim, kwiaciarnią oraz wykwalifikowanymi muzykami.Nasz zakład pogrzebowy wyróżniają konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość. Pomożemy Państwu przejść tę trudną drogę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pogrzebowych.