Blog | Pruszyński Całodobowy Zakład Pogrzebowy


Strona Główna > Blog | Pruszyński Całodobowy Zakład Pogrzebowy

Pogrzeb świecki a pogrzeb katolicki

Różnice między pogrzebem świeckim, a katolickim

Data: 28 września 2020 | Autor: admin

Pochówek świecki, chociaż jest coraz bardziej popularny, nadal może budzić sporo wątpliwości. Wynika to z faktu, że najczęściej mamy do czynienia z pogrzebami chrześcijańskimi. To zdecydowanie bardziej powszechna forma pożegnania z bliskimi i w efekcie lepiej znamy konkretne wymogi oraz sprawy organizacyjne, jakie należy załatwić. Nasz dzisiejszy wpis to szansa na poznanie również świeckiej odsłony.… czytaj więcej.

Usługi pogrzebowe

Usługi pogrzebowe w Warszawie na cmentarzach komunalnych i wyznaniowych

Data: 24 sierpnia 2020 | Autor: admin

Usługi pogrzebowe w Warszawie na cmentarzach komunalnych i wyznaniowych To, w jaki sposób zorganizowane jest ostatnie pożegnanie oraz jakie usługi wchodzą w jego skład, ma niebagatelne znaczenie dla bliskich zmarłej osoby. Nierzadko zakład pogrzebowy ma bezpośredni wpływ na to, jak bardzo odciążeni z problemów organizacyjnych są ich klienci. Temat śmierci, chociaż cieszy się równie długą… czytaj więcej.

Formalności związane z pogrzebem

Data: 10 grudnia 2019 | Autor: admin

Gdy zmarła osoba co należy wykonać? Nasz zakład pogrzebowy pomoże Ci w załatwieniu wszelkich formalności. Jeżeli osoba zmarła w domu należy w pierwszej kolejności skontaktować się z lekarzem rodzinnym lub z pogotowiem ( pod numerem telefonu 999 lub 112). Wezwany lekarz wystawi kartę zgonu.   Wystawienie karty zgonu Karta zgonu wystawiana jest bezpłatnie. Karta zgonu… czytaj więcej.

Organizacja uroczystości pogrzebowych

Data: 10 grudnia 2019 | Autor: admin

Jak przygotować całą uroczystość pogrzebową? Nasz dom pogrzebowy w Warszawie pomoże na każdym etapie. Jak już pisaliśmy w poprzednim artykule, po stwierdzeniu zgonu prosimy o kontakt z naszym domem pogrzebowym. Nasz pracownik umówi się z Państwem w naszym domu pogrzebowym w celu ustalenia wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się… czytaj więcej.